Özel Kurye


Özel Kurye

Bağlı olduğu firmalar ile para transferi ve ya özel,değerli hediyeler gönderen müşterilerimizin gönderilerinin başına hiç çalınma,kaybolma vs. gibi durumların gelmemesi için firmamızın kendi içerisinde oluşturduğu özel kurye hizmeti bulunmaktadır.


Özel Kurye hizmeti sizden aldığı maddi ve ya manevi değeri çok yüksek olan gönderileri hiç bir semt ve ya firmalara uğramadan direk olarak teslim edilecek adrese doğru yola çıkar.Yolda durması ya da başka bir yere uğraması mümkün değildir.Size gönderilen kurye personelimiz sizin ürününüz teslim edilene kadar size özel olarak çalışmaktadır.Farklı bir müşterimizin evrağını alması söz konusu değildir.


Neden Özel Kurye ?

Değerli bir ürün mü gönderiyorsunuz ? ve ya sizin müşterinize paramız göndereceksiniz ? bunun için gönderinizin sağlam bir şekilde gitmesi için özel kuryeyi seçmelisiniz.Farklı kurye firmalarının başına gelen kaybolma durumları olduğu için özel kurye gibi bir hizmet vermeye karar verdik.Gönderinin kaybolma ihtimali çok düşük olsada bunu göz ardı etmemiz mümkün değil